Latawce akrobacyjne - czyli co , gdzie i jak zrobić by latawce były dla nas przyjemnością.

Analiza oglądalności witryny
Kategorie: Wszystkie | Latawce ogólnie | Porady | Relacje | Tricki
RSS
sobota, 16 czerwca 2007
Czyżyny Granda Crash
No to się działo. Dzień fantastyczny dzisiaj na polatanie był. I sie latało.

Spotkałem się z Maćkiem Magic`kiem i Ewą Jego Kobietą na Czyżynach. Nawet wesoło, bo był przy okazji festym wielkich ciezarówek, trochę ludzi i muzyczka country ze sceny dochodziła.

Dzisiaj też ostatecznie wypróbowałem TRY`a - tą maliznę niepozorną o której miałem takie zdanie, że fajna zabawka. Jak się okazało wcale to nie głupi latawiec. Maciekl zwrócił uwagę na kilka szczegółów wykończenia (pozytywnych) i materiałów, co mnie miło zaskoczyło.

Zaskoczyła mnie tez jego szybość i łatwośc w prowadzeniu. Naprawdę wiele wybacza, choc jak juz wpadnie w korkociąg to cięzko go wyprowadzić. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby latal nawet z zaczepionym na skrzydle ogonem.
Zabawa jednak skończyła się kraksą 3 latawców.
Najpierw Maćkowy Wiczek padł - rozsypana sztabka, mój Night wybił główną sztabą dzirę w dziobie ;) i na koniec jeszcze mniejszy latawiec Maćka padł.

Generalnie przeżył tylko TRY i to bez uszczerbku na zdrowiu. A tu kilka zdjęć z dzisiejszej imprezy.


Seledynkowy TRY, ja i Maciek


Ogon w TRY`u ma 8 metrów długości - rewelacja w powietrzu


Maciek i Ewa - potwornie sympatyczni ludzie. Ewa ćwiczyła loty na TRY i niezmiernie jej odpowiada.


a ten to niewiem co tam robił... chyba go zwabiły jaskrawe kolory TRY`a :)

Jeśli jutro będzie też wiało, to o 11 jestem na Czyżynach. Zobaczymy co się będzie działo.
23:54, kadzielawski , Relacje
Link Komentarze (5) »
sobota, 02 czerwca 2007
Zabity przez latawiec
mam nadzieję, że wraz ze wzrostem zainteresowania w Polsce sportami latawcowymi nie dojdzie do takich przypadków jak ten pokazany na filmie. Pamiętajmy, że latawce pociągowe mają olbrzymią moc - w Australi wykorzystuje się je do wyciągania samochodów które sią zakopały w piachu !Dla mnie bardzo pouczające.
10:20, kadzielawski , Relacje
Link Komentarze (2) »
To zobowiązuje
Popatrzyłem na statystki tego bloga i przyznam szczerze, że poczułem silę obowiązku. Ponad 1000 odsłon w 3 tygodnie - jak dla mnie  na tak mało popularną wydawałoby sie dziedzinę w Polsce to chyba sporo.

No cóż to zobowiązuje zatem już zaczynam pisać kolejne nowinki, narazie na brudno, aby nie było problemu ze zrozumieniem ;)

Swoją drogą dziwię się, że nie piszecie komentarzy. Nie piszę rzeczy kontrowersyjnych, ale jedno coepłe słowo czy ślad po Waszej wizycie jest zawsze mile widziane.

Pozdrawiam
08:10, kadzielawski
Link Komentarze (2) »